..... # Lupte Feminim (MDA) RED

Turneul International din or.Bravarî UKR desfaşurat la data de:16-20 Februarie 2010

43kg.Budeanu Emilia locul-1
49kg. Leorda Iulia locul-1
40kg. Canaţui Maria locul-3
52kg. Pogorneţ Vera locul-2
55kg. Gaidau Maria locul-3
63kg. Jerep Cristina locul-2

Turneul International,,Invită Nicolae Oriol “ desfaşurat la data de: 05- 07 Februarie 2010

49kg. Leorda Iulia locul-2
   Budeanu Emilia locul-3

Turneul International din or.Krivoi Rog UKR desfaşurat la data de:01-03 Februarie 2010

43kg Canaţui Maria locul-3
46kg. Leorda Iulia locul-1
46kg. Budeanu Emilia locul-3

Turneul International din or.Minsk BLR desfaşurat la data :15-18 octombrie 2009


40kg. Budeanu Emilia locul-1 L.I.R.P.S
43kg. Leorda Iulia locul-1 L.I.R.P.S
49kg. Baciu Cristina locul-1 L.I.R.P.S
49kg. Cainarean Victoria locul-3 L.I.R.P.S
52kg. Pogorneţ Vera locul-2 L.I.R.P.S


Turneul International or.Bravari Ukraina 25-27.09.2009



Canatui Maria locul-2 40kg LIRPS
Leorda Iulia locul-1 43kg LIRPS
Rusu Oxana locul-3 62kg LIRPS



Campionatul European (cadeţi) or. Zrenianin Serbia 21-25.07.2009

40kg
Leorda Iulia loc-5 LIRPS
43kg
Budeanu Emilia loc-7 LIRPS
46kg
Baciu Cristina loc-10 LIRPS
52kg
Gaidău Maria loc-5 LIRPS
60kg
Rusu Ecaterina loc-8 LIRPS
65kg
Jerep Cristina loc-5 LIRPS

Turneul International or.Lvov Ukraina 05-07.06.2009

40kg Leorda Iulia Locul-1 LIRPS
Budeanu Emilia Locul-2 LIRPS
52kg Costas Teodora Locul -3 LIRPS
56kg Gaidau Maria Locul -3 LIRPS

Turneul International or.Resita Romania 21-24.05.2009

44kg Chiperi Cristina locul-3, 51kg Costas Teodora locul-5, 55kg Gaidau Marialocul-3, 59kg Jerep Cristina locul-5

C.R Moldova (cadeti) or. Chisinau 08-09.05.2009



38kg Canatui Maria locul -1
Stratu Zinaida locul -3
40kg Leorda Iulia locul -1
43kg Budeanu Emilia locul -1
46kg Baciu Cristina locul -1
49kg Cainarean Victoria locul -1
52kg Pogornet Vera locul -1
56kg Costas Teodora locul -2
60kg Rusu Ecaterina locul -1
65kg Jerep Cristina locul -2



C.R Moldova (juniori) 08-09.05.2009


48kg Chiperi Cristina locul-1
63kg Iurţuc Ecaterina locul-1


Turneul International or. Leova 22-.02. 2009

52kg Leorda Iulia locul -1

Campionatul Republicii Moldova(cadeti) JUDO or. Chisinau 14-15.02. 2009


 40kg Leorda Iulia locul -1,                                                                                                                                     57kg Rusu Ecaterina locul -1,                                                                                                                                     
       Costas Teodora locul -3


Turneul International Invita Nicolae Oriol or. Chisinau 08-10.02.2009

35kg Canatui Maria locul -1, Chiorescu Doina loc-3, 46kg Baciu Cristina locul-3, 52kg,Costaş Teodora locul-1, Pogornet Vera locul-2, Zatic Alina locul-3, Cainarean Victoria locul-3, 60kg Rusu Ecaterina locul-3


Turneul International or.Resita Romania 28-31.05.2008

51kg
Costaş Teodora locul-3 LIRPS


Turneul International din or.Lvov Ukraina 08-10.05.2008

38kg Leorda Iulia locul-1, 40kg Budeanu Emilia locul-2, 46kg Baciu Cristina locul-3, 56kg Costaş Teodora locul-3

Campionatul Republicii Moldova (cadeti) 24-26.04.2008


38kg
1.Leorda Iulia locul-1 LIRPS 2.Canatui Maria locul-2 LIRPS 3.Stratu Zinaida locul-3 LIRPS
43kg
1.Budeanu Emilia locul-2 LIRPS 2.Usova Olga locul-3 LIRPS 
46kg
1.Baciu Cristina locul-2 LIRPS 2.Zatic Alina locul-3 LIRPS
49kg
1.Pogornet Vera locul-1 LIRPS 2.Iurtuc Ecaterina locul-2 LIRPS
52kg
1. Gaidau Maria locul-1 LIRPS 2. Rusu Ecaterina locul-2 LIRPS
60kg
1.Jerep Cristina locul-1 LIRPS 2.Costas Teodora locul-2 LIRPS


Turneul Internaţional (Дружба) or.Bravarî Ukraina 16-18.04.2008

40kg
Budeanu Emilia loc-1 LIRPS
46kg
Baciu Cristina loc-2 LIRPS
49kg
Pogorneţ Vera loc-2 LIRPS
52kg
Gaidău Maria loc-2 LIRPS
56kg
Jerep Cristina loc-1 LIRPS

Campionatul Republicii Moldova (juniori) 11-12.04.2008

48kg Pogornet Vera locul-1, Baciu Cristina locul-3, 55kg Gaidau Maria locul-2, 55kg Costas Teodora locul-3, 63kg Jerep Cristina locul-2, 63kg Maxim Carolina locul-3

Rezultatele sportive de la Turneul International A.Lanetchi or. Ribnita 03-04.04.2008


40kg Leorda Iulia locul-1, Budeanu Emilia locul-2, 60kg Costas Teodora loc-1, Pogornet Veralocul-2, Baciu Cristina locul-3


Rezultatele sportive de la C.R Moldova la lupta JUDO or. Chisinau 22.03.2008

40kg Leorda Iulia locul-3, 44kg Budeanu Emilia locul-8, 52kg Rusu Ecaterina locul-5, 57kgCostas Teodora locul-3

Rezultatele sportive de la Turneul International A. Medvedi or.Minsk Belarus 03-08.03.2008


38kg Budeanu Emilia locul-1, 43kg Baciu Cristina locul-3, 52kg Gaidau Maria locul-1, 56kgJerep Cristina locul-2


Rezultatele sportive de la Turneul International Invita Nicolae Oriol or. Chisinau 08-10.02.2008

38kg. Leorda Iulia locul-1, Budeanu Emilia locul-2. Canatui Maria locul-3, Stratu Zinaida locul-3, 43kg Baciu Cristina locul-2, Zatic Alina locul-3, 49kg Pogornet Vera locul-1, Rusu Ecaterina locul-2, 52kg Gaidau Maria locul-1 Jerep Cristina locul-2 , 52kg Costas Teodora loc-3


Campionatul European (cadeţi) or.Warsawa Polonia 23-29.07.2007


46kg Gaidău Maria locul-11 52kg Jerep Cristina locul-9


Turneul Internaţional din or.Lvov Ukraina 01-03.06.2007

40kg Budeanu Emilia locul-2, 43kg Maxim Carolina locul-3,46kg Pogornet Vera locul-5,49kg Gaidau Maria locul-5, 52kg Jerep Cristina locul-2

Campionatul Republicii Moldova (cadeţi) 2007

40kg Leorda Iulia locul-2, Baciu Cristina locul-3, 46kg Pogorneţ Vera locul-1, Maxim Carolina locul-2,49kg Gaidău Maria locul-1,49kg Gaidău Maria locul-1, 56kg Jerep Cristina locul-1, Costas Teodora locul-2

Turneul Internaţional de JUDO Vasile Luca or. Chisinau 2007

40kg Leorda Iulia locul-2, Budeanu Emilia locul-3

Turneul Internaţional din or.Gomel Belarus 10-11.03.2007

38kg Budeanu Emilia locul-1, Leorda Iulia locul-2

Turneul Internaţional Invita Nicolae Oriol or. Chisinau februarie 2007

38kg Leorda Iulia locul-2, Budeanu Emilia locul-3


Turneul Internaţional din or.Chisinău ,,Invită Mihai Rusu” 01-03.12.2006

38kg Budeanu Emilia locul-1, 38kg Baciu Cristina locul-3, 38kg Leorda Iulia locul-3 43kg Pogorneţ Vera locul-2, 43kg Maxim Carolina locul-3 49kg Jerep Cristina locul-1, 49kg Gaidău Maria locul-2 

Turneul Internaţional din or.Chisinau ,,Invită Nicolae Oriol” 03-05.11.2006

51kg Macagon Natalia locul-1 51kg Şişian Diana locul-3 63kg Oprea Iulia locul-2

Turneul Internaţional din or.Târgovişte România 12-14.05.2006

44kg Chiperi Cristina locul-5 51kg Macagon Natalia locul-6 63kg Lungu Tatiana locul-3

Campionatul Republicii Moldova (juniori) 2006

44kg Jerep Cristina locul-1, 44kg Pogorneţ Vera locul-2 48kg Chiperi Cristina locul-1, 48kg Gaidău Maria locul-2 55kg Macagon Natalia locul-1

Campionatul Republicii Moldova (cadeţi) 2006

38kg Baciu Cristina locul-2, 38kg Leorda Iulia locul-3, 38kg Budeanu Emilia locul-4 43kg Pogorneţ Vera locul-1, 43kg Jerep Cristina locul-2, 43kg Maxim Carolina locul-3 49kg Chiperi Cristina locul-2, 49kg Gaidău Maria locul-3 56kg Macagon Natalia locul-2

Turneul Internaţional din or.Lvov Ukraina 05-06.11.2005

52kg Macagon Natalia locul-3

Jocurile CSI din or.Mojaisk Russia 07-26.06.2005

51kg Şişianu Diana locul-5 63kg Olari Olga locul-3

Turneul Internaţional din or.Chişinau ,,Invită Nicolae Oriol” februarie 2005.

51kg Macagon Natalia locul-1

Campionatul European (juniori) or.Varna Bulgaria 1-4.07.2004

63kg Găină Alina locul-12

Turneul Internaţional din or.Lvov Ukraina 10-11 .06.2004

44kg Chiperi Cristina locul-2 46kg Macagon Natalia locul-3

Turneul Internaţional din or.Târgujiu Romania 03-04.06.2004

63kg Găină Alina locul-1 59kg Lungu Tatiana locul-3 51kg Şişianu Diana locul-4

Turneul Internaţional din or.Dormaghen Germania 27-29.05.2004

46kg Şişianu Diana locul-7 55kg Lungu Tatiana locul-6

Campionatul Republicii Moldova la lupte feminine o 15-16.05.2004

44kg Chiperi Cristina locul-2 46kg Macagon Natalia locul-1 46kg Şişianu Diana locul-5 51kg Sârghi Elena locul-2 51kg Margin Olesea locul-3 55kg Lungu Tatiana locul-2

Turneul Internaţional or.Herson Ukraina 08-10.04.2004

72kg Cucereanu Marina locul-3 59kg Lungu Tatiana locul-6 46kg Macagon Natalia locul-5


Campionatul Mondial (seniori) 23-26.08 .2003

63kg Găină Alina locul-6

Turneul Internaţional or.Târgujiu Romania 30-05.01-06.2003

63kg Găină Alina locul-1 55kg Margin Olesea locul-5 51kg Sîrghi Elena locul-4

Campionatul European (seniori) or.Riga Lituania 1-4.05.2003

63kg Găină Alina

Turneul Internaţional din or.Kiev Ukraina 21-22.02.2003

63kg Găină Alina locul-2

Turneul Internaţional or.Minsk Belarus 27-29.03.2003

63kg Găină Alina locul-5

Turneul Internaţional din Finlanda 10-13.01.2003

63kg Găină Alina locul-1

Turneul Internaţional or.Herson Ukraina 8-10.11.2002

63kg Găină Alina locul-1 55kg Vlah Tatiana locul-5
Добавить комментарий

Оставить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив