..... # Liceul.MD * Campionilor si Premiantilor R.Moldova (LTPS-2)

LTPS-2 / Campionilor şi Premianţilor (Sectia Judo)

#  LTPS-2 / Campionilor şi Premianţilor  (Sectia Judo)Marghiev Serghei 1992.11.06(LTPS-2)

2012 - Jocurile Olimpice (Atletizm,aruncarea ciocanului)
2012 - Cupa Europei de Iarna la Atletizm (locul - V)
2012 - Campionatul Ukraina la Atletizm (locul - III)
2012 , 2011 - Campionatul R.Moldova ,seniori la Atletizm (locul - I)
2012 , 2011 , 2010 , 2009 - Campionatul R.Moldova , tineret (locul - I)
2011 - Campionatul Europei , tineret (locul - I)
2011 - Cupa Europei de Iarna la Atletizm (locul - VII)




#  LTPS-2 / Campionilor şi Premianţilor  (Sectia Judo)Tonu Diana 1993 - (LTPS-2)

2013 - Campionatul R.Moldova , seniori lupta Sambo (locul - III)
2012 - Campionatul Europei lupta Sambo , tineret (locul - III)
2012 - Campionatul R.Moldova , tineret lupta Sambo (locul - I)
2011 - Campionatul Europei lupta Sambo , juniori (locul - III)
2011 - Campionatul R.Moldova , juniori lupta Sambo (locul - I)





#  LTPS-2 / Campionilor şi Premianţilor  (Sectia Judo)Cebotari Alina 1993 (LTPS-2)

2011 - Campionatul R.Moldova , lupta Judo (locul - III)
2011 - Campionatul R.Moldova , lupta Sambo (locul - III)
2010 - Campionatul R.Moldova , lupta Judo (locul - III)
2010 - Turneul Internaţional lupta Judo Ukraina , Hmelnitc (locul - II)
2010 - Campionatul R.Moldova , lupta Sambo (locul - I)
2009 - Campionatul R.Moldova , lupta Judo (locul - III)
2009 - Campionatul R.Moldova , lupta Sambo (locul - II)




#  LTPS-2 / Campionilor şi Premianţilor  (Sectia Judo)Prisăcari Irina 

2012 - Campionatul R.Moldova , lupta Libere (locul - I)
2011 - Campionatul R.Moldova , lupta Libere (locul - I)
2010 - Campionatul R.Moldova , lupta Libere (locul - I)




#  LTPS-2 / Campionilor şi Premianţilor  (Sectia Judo)Guţu Daria 1995 - (LTPS-2)

2011 - Campionatul R.Moldova , cadeţi lupta Judo (locul - III)
2011 - Turneul Internaţional lupta Judo (V.Luca), cadeţi lupta Judo (locul - II)
2010 - Campionatul LTPS-2 , lupta Judo (locul - I)




#  LTPS-2 / Campionilor şi Premianţilor  (Sectia Judo)Gaideu Ghenadii

2013 - Campionatul R.Moldova , seniori lupta Sambo (locul - III)
2012 - Campionatul R.Moldova , tineret lupta Sambo (locul - III)






#  LTPS-2 / Campionilor şi Premianţilor  (Sectia Judo)Brîguneţi Denis

Campionatul R.Moldova , lupta Sambo (locul - III)












#  LTPS-2 / Campionilor şi Premianţilor  (Sectia Judo)Miron Gabriela 1997 

2011 - Campionatul R.Moldova , cadeţi lupta Judo (locul - II)
2010 - Turneul Internaţional lupta Judo (Tiraspol), cadeţi (locul - III)












#  LTPS-2 / Campionilor şi Premianţilor  (Sectia Judo)Lefterenco Boris















#  LTPS-2 / Campionilor şi Premianţilor  (Sectia Judo)Pănzari Ăduard















#  LTPS-2 / Campionilor şi Premianţilor  (Sectia Judo)Stepco Anatolii
Добавить комментарий

Оставить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив